Trénink jízdy v terénu

Přijeďte se naučit, jak se správně ovládá expediční stroj v náročném terénu.

Volné termíny zde a objednávku je možné vyplnit zde nebo nám zavolejte na tel: +420 313033352

Naučíte se, jak správně auto vést mimo silnice, abyste neohrozili sebe nebo techniku. Zjistíte, jak správně postupovat při vyprošťování auta a získáte možnost prohlédnout si moderní expediční stroje a vybavení, které je pravidelně používáno na našich expedicích.

Pro úspěšné účastníky tréninku máme parádní diplom, přijeďte si také pořídit nové zážitky a znalosti.

Moc si vážíme ohlasů od účastníků našich školení. Pan František Kříž (vedoucí pracoviště bezpečnosti, OUI a krizového řízení) nám poslal tento mail:

“ Jako zástupce města Horažďovice, organizátor, bych rád vyjádřil a předal za dobrovolné hasiče města Horažďovice upřímné poděkování všem organizátorům a instruktorům, kteří se podíleli na skvěle zorganizovaném a provedeném výcviku našich hasičů v ovládání terénních vozidel ve volném terénu dne 07.03.2024 na polygonu v Dobřanech.

Vaše oddanost a profesionalita vytvořily ideální prostředí pro zdokonalení dovedností našich týmů.

Díky vaší pečlivé přípravě a skvělému vedení instruktorů bylo poskytnuto našim hasičům nejen bezpečné, ale i nesmírně užitečné výcvikové prostředí. Získali jsme neocenitelné zkušenosti v oblasti ovládání nových terénních vozidel, což nám umožní lépe reagovat na náročné terénní situace v rámci našich zásahů, ale i proškolení o vyprošťování vozidel ve volném terénu a bezpečnosti při této činnosti.“

Těšíme se na Vás,  Síma a Alex